


| Kód produktu: | UPCUPD00A6 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,589 € |
| Cena bez DPH: | 1,314 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 262 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,029 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 152 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Formát: | A6 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,314 € | 1,589 € | ||
| 10 + | 1,273 € | 1,540 € | ||
| 30 + | 1,232 € | 1,490 € | ||
| 50 + | 1,149 € | 1,391 € |
| Cena bez DPH: | 2,586 € |
| Cena s DPH | 3,129 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 2,586 € |
| Cena s DPH | 3,129 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 3,202 € |
| Cena s DPH | 3,874 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 3,202 € |
| Cena s DPH | 3,874 € |
| Cena bez DPH: | 11,289 € |
| Cena s DPH | 13,660 € |
| Cena bez DPH: | 14,901 € |
| Cena s DPH | 18,031 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 4,680 € |
| Cena s DPH | 5,663 € |
| Cena bez DPH: | 8,169 € |
| Cena s DPH | 9,885 € |
| Cena bez DPH: | 1,437 € |
| Cena s DPH | 1,739 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 3,202 € |
| Cena s DPH | 3,874 € |
| Cena bez DPH: | 4,310 € |
| Cena s DPH | 5,216 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |