






| Kód produktu: | 486037 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 11,068 € |
| Cena bez DPH: | 9,147 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,070 kg |
| Rozměr prospektu: | 149x52,5 mm |
| Barva: | Grafitová |
| Výška: | 52,5 mm |
| Šířka: | 149 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,147 € | 11,068 € | ||
| 10 + | 8,655 € | 10,472 € | ||
| 20 + | 8,203 € | 9,926 € | ||
| 50 + | 7,834 € | 9,479 € |
| Cena bez DPH: | 13,372 € |
| Cena s DPH | 16,180 € |
| Cena bez DPH: | 14,110 € |
| Cena s DPH | 17,073 € |
| Cena bez DPH: | 14,110 € |
| Cena s DPH | 17,073 € |
| Cena bez DPH: | 21,780 € |
| Cena s DPH | 26,354 € |
| Cena bez DPH: | 11,239 € |
| Cena s DPH | 13,599 € |
| Cena bez DPH: | 9,147 € |
| Cena s DPH | 11,068 € |
| Cena bez DPH: | 13,372 € |
| Cena s DPH | 16,180 € |
| Cena bez DPH: | 11,239 € |
| Cena s DPH | 13,599 € |
| Cena bez DPH: | 11,239 € |
| Cena s DPH | 13,599 € |
| Cena bez DPH: | 21,780 € |
| Cena s DPH | 26,354 € |
| Cena bez DPH: | 13,372 € |
| Cena s DPH | 16,180 € |
| Cena bez DPH: | 21,780 € |
| Cena s DPH | 26,354 € |