




| Kód produktu: | SSA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,878 € |
| Cena bez DPH: | 10,643 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 786 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 210x277 mm |
| Výška: | 214 mm |
| Šířka: | 307 mm |
| Hloubka: | 13 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,643 € | 12,878 € | ||
| 10 + | 10,109 € | 12,232 € | ||
| 20 + | 9,575 € | 11,585 € | ||
| 50 + | 9,123 € | 11,038 € |
Orientační nástěnný systém, formát A4 (210x297mm)
Všestranný univerzální systém. Jednoduchý na uchycení, snadná výměna motivů. Profil rámu je vyroben z elegantního profilu. Rám je vybaven i antireflexní UV fólií.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
| Cena bez DPH: | 9,123 € |
| Cena s DPH | 11,038 € |
| Cena bez DPH: | 8,054 € |
| Cena s DPH | 9,746 € |
| Cena bez DPH: | 8,794 € |
| Cena s DPH | 10,641 € |