




| Kód produktu: | SS155x155 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10,641 € |
| Cena bez DPH: | 8,794 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1645 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 155x155 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 155x135 mm |
| Výška: | 159 mm |
| Šířka: | 165 mm |
| Hloubka: | 13 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,794 € | 10,641 € | ||
| 10 + | 8,342 € | 10,094 € | ||
| 20 + | 7,931 € | 9,596 € | ||
| 50 + | 7,561 € | 9,149 € |
Orientační nástěnný systém, formát 155x155mm
Všestranný univerzální systém. Jednoduchý na uchycení, snadná výměna motivů. Profil rámu je vyroben z elegantního profilu. Rám je vybaven i antireflexní UV fólií.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
| Cena bez DPH: | 10,643 € |
| Cena s DPH | 12,878 € |
| Cena bez DPH: | 9,123 € |
| Cena s DPH | 11,038 € |
| Cena bez DPH: | 8,054 € |
| Cena s DPH | 9,746 € |