





| Kód produktu: | 480023 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 13,610 € |
| Cena bez DPH: | 11,248 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,123 kg |
| Rozměr prospektu: | 149x52,5 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 52,5 mm |
| Šířka: | 149 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,248 € | 13,610 € | ||
| 10 + | 10,714 € | 12,964 € | ||
| 20 + | 10,140 € | 12,269 € | ||
| 50 + | 9,688 € | 11,722 € |
| Cena bez DPH: | 14,080 € |
| Cena s DPH | 17,037 € |
| Cena bez DPH: | 34,524 € |
| Cena s DPH | 41,774 € |
| Cena bez DPH: | 68,350 € |
| Cena s DPH | 82,703 € |
| Cena bez DPH: | 5,049 € |
| Cena s DPH | 6,110 € |
| Cena bez DPH: | 23,276 € |
| Cena s DPH | 28,164 € |
| Cena bez DPH: | 23,276 € |
| Cena s DPH | 28,164 € |
| Cena bez DPH: | 16,831 € |
| Cena s DPH | 20,365 € |