


| Kód produktu: | 482319 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 30,991 € |
| Cena bez DPH: | 25,613 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | -10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,304 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x148 mm |
| Materiál: | Perspex |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 148 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 25,613 € | 30,991 € | ||
| 10 + | 24,336 € | 29,447 € | ||
| 20 + | 23,060 € | 27,902 € | ||
| 50 + | 22,030 € | 26,656 € |
Elegantní a moderní řada dveřního orientačního systému, vyrobená z vysoce kvalitního materiálu Perspex
• Možnost atraktivních informací o zaměstnancích v kancelářích vytištěných na poloprůhledných etiketách
• Vysoce hodnotný vzhled je dosažen použitím krystalově průhledných akrylových desek a poloprůhledných vložek
• Deska je vyrobena ze dvou akrylových dlaždic se speciálně leštěnými stranami (krystalový efekt)
• Mezi těmito deskami je umístěna speciální fólie pro laserové tiskárny
• Mezi desky lze vložit i běžný bílý papír z běžné tiskárny (ztratí se efekt průhlednosti)
• Identifikátor dveří lze snadno namontovat a dodává se s 2 hliníkovými šrouby
• Vložky lze snadno vytisknout pomocí laserové tiskárny
• Lze dokoupit samostatné vložkové fólie na tisk
Akrylové kryty jsou pokryty ochrannou fólií, kterou je nutné před užitím sundat
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 23,760 € |
| Cena s DPH | 28,749 € |
| Cena bez DPH: | 19,601 € |
| Cena s DPH | 23,717 € |
| Cena bez DPH: | 75,479 € |
| Cena s DPH | 91,329 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 38,172 € |
| Cena s DPH | 46,188 € |
| Cena bez DPH: | 23,760 € |
| Cena s DPH | 28,749 € |
| Cena bez DPH: | 17,130 € |
| Cena s DPH | 20,727 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |
| Cena bez DPH: | 18,118 € |
| Cena s DPH | 21,923 € |