






| Kód produktu: | UDS520NA35 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14,072 € |
| Cena bez DPH: | 11,629 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,225 kg |
| Rozměr prospektu: | 52x350 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 46x350 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Šířka: | 356 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,629 € | 14,072 € | ||
| 10 + | 11,054 € | 13,375 € | ||
| 20 + | 10,479 € | 12,679 € | ||
| 50 + | 9,986 € | 12,083 € |
Informační nástěnný systém se zarovnanou oblou hranou plastových koncovek.
V nabídce varianty modelů s šířkou pro vložení prospektu 52, 74, 105 a 148 mm ve verzi se zaoblenou hranou, nebo ve verzi s utopenou designovou hranou.
Oblý orientační systém, pro motivy o různých rozměrech, pro snadnou a rychlou výměnu vložených informací,
které se vkládají pod krycí fólii.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách, tím je celý systém velmi flexibilní a nevyžaduje žádné dodatečné náklady se změnou jmen či jiných informací.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
Součástí tabulky je:
oboustranná páska k přichycení ke
stěně
přísavka k jednoduššímu odnímání vložené krycí fólie
stručný návod k
montáži
| Cena bez DPH: | 16,026 € |
| Cena s DPH | 19,392 € |
| Cena bez DPH: | 10,479 € |
| Cena s DPH | 12,679 € |
| Cena bez DPH: | 13,109 € |
| Cena s DPH | 15,862 € |
| Cena bez DPH: | 10,931 € |
| Cena s DPH | 13,226 € |
| Cena bez DPH: | 15,081 € |
| Cena s DPH | 18,248 € |
| Cena bez DPH: | 7,725 € |
| Cena s DPH | 9,348 € |
| Cena bez DPH: | 9,328 € |
| Cena s DPH | 11,287 € |
| Cena bez DPH: | 14,752 € |
| Cena s DPH | 17,850 € |
| Cena bez DPH: | 18,697 € |
| Cena s DPH | 22,624 € |
| Cena bez DPH: | 9,698 € |
| Cena s DPH | 11,735 € |
| Cena bez DPH: | 7,356 € |
| Cena s DPH | 8,900 € |
| Cena bez DPH: | 25,026 € |
| Cena s DPH | 30,281 € |