














| Kód produktu: | USLBD00016 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Specifikace: | Bez tabule |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1595 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Hloubka: | 740 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 46,388 € | 56,129 € | ||
| 5 + | 44,089 € | 53,347 € | ||
| 10 + | 41,749 € | 50,516 € | ||
| 25 + | 39,901 € | 48,281 € |
Pevný trojnohý stojan z Borového dřeva pro umístění popisovatelné tabule - Tmavě hnědý
Základní stojan je vyroben z borovicového dřeva, které je jedním z nejsilnějších dřevin používaných pro nábytek.
Součástí stojanu nejsou tabule. Ty je nutné objednat zvlášť.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 77,586 € |
| Cena s DPH | 93,879 € |
| Cena bez DPH: | 82,430 € |
| Cena s DPH | 99,741 € |
| Cena bez DPH: | 71,921 € |
| Cena s DPH | 87,025 € |
| Cena bez DPH: | 77,422 € |
| Cena s DPH | 93,681 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 95,156 € |
| Cena s DPH | 115,139 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 89,286 € |
| Cena s DPH | 108,036 € |
| Cena bez DPH: | 24,015 € |
| Cena s DPH | 29,058 € |
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 34,811 € |
| Cena s DPH | 42,122 € |
| Cena bez DPH: | 76,683 € |
| Cena s DPH | 92,787 € |
| Cena bez DPH: | 55,131 € |
| Cena s DPH | 66,709 € |
| Cena bez DPH: | 34,811 € |
| Cena s DPH | 42,122 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 69,499 € |
| Cena s DPH | 84,094 € |
| Cena bez DPH: | 67,816 € |
| Cena s DPH | 82,057 € |
| Cena bez DPH: | 33,908 € |
| Cena s DPH | 41,029 € |
| Cena bez DPH: | 67,816 € |
| Cena s DPH | 82,057 € |
| Cena bez DPH: | 41,051 € |
| Cena s DPH | 49,672 € |
| Cena bez DPH: | 82,430 € |
| Cena s DPH | 99,741 € |
| Cena bez DPH: | 98,317 € |
| Cena s DPH | 118,963 € |