


| Kód produktu: | 1701710060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 8,093 € |
| Cena bez DPH: | 6,689 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,417 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 330 mm |
| Průměr: | 315 mm |
| Objem: | 16 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 18,055 € |
| Cena s DPH | 21,847 € |
| Cena bez DPH: | 161,264 € |
| Cena s DPH | 195,129 € |
| Cena bez DPH: | 15,347 € |
| Cena s DPH | 18,570 € |
| Cena bez DPH: | 132,417 € |
| Cena s DPH | 160,224 € |
| Cena bez DPH: | 81,617 € |
| Cena s DPH | 98,756 € |
| Cena bez DPH: | 240,172 € |
| Cena s DPH | 290,609 € |
| Cena bez DPH: | 410,053 € |
| Cena s DPH | 496,165 € |
| Cena bez DPH: | 19,491 € |
| Cena s DPH | 23,584 € |
| Cena bez DPH: | 129,421 € |
| Cena s DPH | 156,600 € |
| Cena bez DPH: | 451,580 € |
| Cena s DPH | 546,412 € |
| Cena bez DPH: | 157,530 € |
| Cena s DPH | 190,611 € |
| Cena bez DPH: | 290,685 € |
| Cena s DPH | 351,729 € |