


| Kód produktu: | 1701710060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,417 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 330 mm |
| Průměr: | 315 mm |
| Objem: | 16 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 838,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 839,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 645,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 578,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 327,00 Kč |
| Cena s DPH | 395,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |