










| Kód produktu: | 1800496030 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 34,869 € |
| Cena bez DPH: | 28,818 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,46 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 615 mm |
| Šířka: | 555 mm |
| Hloubka: | 285 mm |
| Objem: | 60 l |
| Umístění: | Na zem |
Plastový odpadkový koš DURABLE DURABIN 60 Žlutý - Odpadkový koš obdélníkového tvaru. Objem 60 litrů
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 9,483 € |
| Cena s DPH | 11,474 € |
| Cena bez DPH: | 9,483 € |
| Cena s DPH | 11,474 € |
| Cena bez DPH: | 12,603 € |
| Cena s DPH | 15,249 € |
| Cena bez DPH: | 10,878 € |
| Cena s DPH | 13,163 € |
| Cena bez DPH: | 47,947 € |
| Cena s DPH | 58,016 € |
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 18,350 € |
| Cena s DPH | 22,203 € |
| Cena bez DPH: | 18,350 € |
| Cena s DPH | 22,203 € |
| Cena bez DPH: | 12,603 € |
| Cena s DPH | 15,249 € |
| Cena bez DPH: | 8,333 € |
| Cena s DPH | 10,083 € |
| Cena bez DPH: | 27,545 € |
| Cena s DPH | 33,330 € |