











| Kód produktu: | 1800496020 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,46 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Zelená |
| Výška: | 615 mm |
| Šířka: | 555 mm |
| Hloubka: | 285 mm |
| Objem: | 60 l |
| Umístění: | Na zem |
Plastový odpadkový koš DURABLE DURABIN 60 Zelený - Odpadkový koš obdélníkového tvaru. Objem 60 litrů
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 47,928 € |
| Cena s DPH | 57,993 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 18,342 € |
| Cena s DPH | 22,194 € |
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |
| Cena bez DPH: | 22,979 € |
| Cena s DPH | 27,805 € |
| Cena bez DPH: | 11,531 € |
| Cena s DPH | 13,952 € |
| Cena bez DPH: | 32,417 € |
| Cena s DPH | 39,224 € |
| Cena bez DPH: | 31,883 € |
| Cena s DPH | 38,579 € |
| Cena bez DPH: | 36,315 € |
| Cena s DPH | 43,941 € |
| Cena bez DPH: | 9,479 € |
| Cena s DPH | 11,469 € |
| Cena bez DPH: | 13,500 € |
| Cena s DPH | 16,335 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| Cena s DPH | 34,855 € |