












| Kód produktu: | 1800496050 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 34,855 € |
| Cena bez DPH: | 28,806 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,46 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 615 mm |
| Šířka: | 555 mm |
| Hloubka: | 285 mm |
| Objem: | 60 l |
| Umístění: | Na zem |
Plastový odpadkový koš DURABLE DURABIN 60 Šedý - Odpadkový koš obdélníkového tvaru. Objem 60 litrů
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 30,160 € |
| Cena s DPH | 36,494 € |
| Cena bez DPH: | 10,874 € |
| Cena s DPH | 13,158 € |
| Cena bez DPH: | 295,445 € |
| Cena s DPH | 357,489 € |
| Cena bez DPH: | 9,315 € |
| Cena s DPH | 11,271 € |
| Cena bez DPH: | 8,330 € |
| Cena s DPH | 10,079 € |
| Cena bez DPH: | 13,500 € |
| Cena s DPH | 16,335 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 13,500 € |
| Cena s DPH | 16,335 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 10,874 € |
| Cena s DPH | 13,158 € |
| Cena bez DPH: | 20,066 € |
| Cena s DPH | 24,279 € |
| Cena bez DPH: | 20,066 € |
| Cena s DPH | 24,279 € |