











| Kód produktu: | 1800496010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 34,841 € |
| Cena bez DPH: | 28,794 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,46 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 615 mm |
| Šířka: | 555 mm |
| Hloubka: | 285 mm |
| Objem: | 60 l |
| Umístění: | Na zem |
Plastový odpadkový koš DURABLE DURABIN 60 Bílý - Odpadkový koš obdélníkového tvaru. Objem 60 litrů
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 19,811 € |
| Cena s DPH | 23,972 € |
| Cena bez DPH: | 19,811 € |
| Cena s DPH | 23,972 € |
| Cena bez DPH: | 19,811 € |
| Cena s DPH | 23,972 € |
| Cena bez DPH: | 19,811 € |
| Cena s DPH | 23,972 € |
| Cena bez DPH: | 19,811 € |
| Cena s DPH | 23,972 € |
| Cena bez DPH: | 19,811 € |
| Cena s DPH | 23,972 € |
| Cena bez DPH: | 9,803 € |
| Cena s DPH | 11,862 € |
| Cena bez DPH: | 13,495 € |
| Cena s DPH | 16,329 € |
| Cena bez DPH: | 9,311 € |
| Cena s DPH | 11,266 € |
| Cena bez DPH: | 11,198 € |
| Cena s DPH | 13,549 € |
| Cena bez DPH: | 10,870 € |
| Cena s DPH | 13,152 € |
| Cena bez DPH: | 20,057 € |
| Cena s DPH | 24,269 € |
| Cena bez DPH: | 37,900 € |
| Cena s DPH | 45,859 € |
| Cena bez DPH: | 8,326 € |
| Cena s DPH | 10,075 € |
| Cena bez DPH: | 18,335 € |
| Cena s DPH | 22,185 € |
| Cena bez DPH: | 20,057 € |
| Cena s DPH | 24,269 € |
| Cena bez DPH: | 30,148 € |
| Cena s DPH | 36,479 € |
| Cena bez DPH: | 295,324 € |
| Cena s DPH | 357,342 € |