



| Kód produktu: | 1800519221 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 29,120 € |
| Cena bez DPH: | 24,066 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,9 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 520 mm |
| Průměr: | 425 mm |
| Objem: | 40 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 6,858 € |
| Cena s DPH | 8,299 € |
| Cena bez DPH: | 167,228 € |
| Cena s DPH | 202,346 € |
| Cena bez DPH: | 12,033 € |
| Cena s DPH | 14,560 € |
| Cena bez DPH: | 32,444 € |
| Cena s DPH | 39,257 € |
| Cena bez DPH: | 23,326 € |
| Cena s DPH | 28,225 € |
| Cena bez DPH: | 79,302 € |
| Cena s DPH | 95,955 € |
| Cena bez DPH: | 82,875 € |
| Cena s DPH | 100,278 € |
| Cena bez DPH: | 8,501 € |
| Cena s DPH | 10,286 € |
| Cena bez DPH: | 35,031 € |
| Cena s DPH | 42,387 € |
| Cena bez DPH: | 57,002 € |
| Cena s DPH | 68,972 € |
| Cena bez DPH: | 363,901 € |
| Cena s DPH | 440,321 € |
| Cena bez DPH: | 81,766 € |
| Cena s DPH | 98,937 € |
| Cena bez DPH: | 11,294 € |
| Cena s DPH | 13,665 € |