






| Kód produktu: | CAPOA4G25D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 157,231 € |
| Cena bez DPH: | 129,943 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,15 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1404 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 129,943 € | 157,231 € | ||
| 5 + | 123,462 € | 149,389 € | ||
| 10 + | 116,940 € | 141,498 € | ||
| 20 + | 111,772 € | 135,244 € |
Oboustranný informační stojan menuboard na noze s klaprámem A4 - Ostrý roh - Stříbrný
Volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, k navigaci po výstavách, kongresová centra, hotely a pod.
| Cena bez DPH: | 78,835 € |
| Cena s DPH | 95,390 € |
| Cena bez DPH: | 223,093 € |
| Cena s DPH | 269,942 € |
| Cena bez DPH: | 66,243 € |
| Cena s DPH | 80,154 € |
| Cena bez DPH: | 98,646 € |
| Cena s DPH | 119,362 € |
| Cena bez DPH: | 74,897 € |
| Cena s DPH | 90,626 € |
| Cena bez DPH: | 106,317 € |
| Cena s DPH | 128,643 € |
| Cena bez DPH: | 79,696 € |
| Cena s DPH | 96,433 € |
| Cena bez DPH: | 804,676 € |
| Cena s DPH | 973,658 € |
| Cena bez DPH: | 66,776 € |
| Cena s DPH | 80,799 € |
| Cena bez DPH: | 98,031 € |
| Cena s DPH | 118,618 € |
| Cena bez DPH: | 74,323 € |
| Cena s DPH | 89,931 € |
| Cena bez DPH: | 317,227 € |
| Cena s DPH | 383,845 € |