






| Kód produktu: | CAPOA4G25D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 833,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 168,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,15 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1404 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 168,00 Kč | 3 833,28 Kč | ||
| 5 + | 3 010,00 Kč | 3 642,10 Kč | ||
| 10 + | 2 851,00 Kč | 3 449,71 Kč | ||
| 20 + | 2 725,00 Kč | 3 297,25 Kč |
Oboustranný informační stojan menuboard na noze s klaprámem A4 - Ostrý roh - Stříbrný
Volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, k navigaci po výstavách, kongresová centra, hotely a pod.
| Cena bez DPH: | 6 659,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 057,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 738,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 732,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 332,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 362,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 405,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 910,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 170,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 946,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 645,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 410,45 Kč |