



| Kód produktu: | 174807 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 67,126 € |
| Cena bez DPH: | 55,476 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,465 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 280 mm |
| Šířka: | 311 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| Formát: | A4 |
| Pro venkovní použití: | ano |
| Cena bez DPH: | 94,185 € |
| Cena s DPH | 113,964 € |
| Cena bez DPH: | 5,548 € |
| Cena s DPH | 6,713 € |
| Cena bez DPH: | 126,156 € |
| Cena s DPH | 152,648 € |
| Cena bez DPH: | 55,476 € |
| Cena s DPH | 67,126 € |
| Cena bez DPH: | 100,144 € |
| Cena s DPH | 121,174 € |
| Cena bez DPH: | 144,894 € |
| Cena s DPH | 175,322 € |
| Cena bez DPH: | 52,887 € |
| Cena s DPH | 63,993 € |
| Cena bez DPH: | 46,969 € |
| Cena s DPH | 56,833 € |
| Cena bez DPH: | 7,397 € |
| Cena s DPH | 8,950 € |
| Cena bez DPH: | 50,380 € |
| Cena s DPH | 60,960 € |
| Cena bez DPH: | 55,476 € |
| Cena s DPH | 67,126 € |
| Cena bez DPH: | 115,882 € |
| Cena s DPH | 140,218 € |