


| Kód produktu: | 174804 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 67,002 € |
| Cena bez DPH: | 55,373 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,465 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 280 mm |
| Šířka: | 311 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| Formát: | A4 |
| Pro venkovní použití: | ano |
| Cena bez DPH: | 86,874 € |
| Cena s DPH | 105,118 € |
| Cena bez DPH: | 5,537 € |
| Cena s DPH | 6,700 € |
| Cena bez DPH: | 90,197 € |
| Cena s DPH | 109,138 € |
| Cena bez DPH: | 52,789 € |
| Cena s DPH | 63,875 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 75,513 € |
| Cena s DPH | 91,370 € |
| Cena bez DPH: | 103,774 € |
| Cena s DPH | 125,566 € |
| Cena bez DPH: | 7,383 € |
| Cena s DPH | 8,934 € |
| Cena bez DPH: | 144,627 € |
| Cena s DPH | 174,998 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 7,383 € |
| Cena s DPH | 8,934 € |