


| Kód produktu: | 174804 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,465 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 280 mm |
| Šířka: | 311 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| Formát: | A4 |
| Pro venkovní použití: | ano |
| Cena bez DPH: | 2 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 689,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 461,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 977,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 226,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 483,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 529,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 308,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 643,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 198,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| Cena s DPH | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 358,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 643,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |