



| Kód produktu: | PMPCHALK80x100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 39,506 € |
| Cena bez DPH: | 32,650 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,4 kg |
| Rozměr prospektu: | 730x930 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 32,650 € | 39,506 € | ||
| 5 + | 31,009 € | 37,521 € | ||
| 10 + | 29,368 € | 35,536 € | ||
| 20 + | 28,056 € | 33,947 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 80x100 cm s rámem šíře 35 mm barvy tmavě hnědá.
Černá křídová tabule s popisovací
plochou o velikosti 73x93 cm z HDF panelu pokrytého lakem. Na tabuli lze psát křídou nebo tekutými
křídovými fixy. Zapsané informace lze snadno odstranit a nahradit novými. Tabuli
lze zavěsit svisle nebo vodorovně. Díky svému univerzálnímu vzhledu lze desku
použít v mnoha prostorách, jako jsou restaurace nebo hotely.
| Cena bez DPH: | 77,358 € |
| Cena s DPH | 93,604 € |
| Cena bez DPH: | 91,879 € |
| Cena s DPH | 111,173 € |
| Cena bez DPH: | 95,078 € |
| Cena s DPH | 115,044 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 29,204 € |
| Cena s DPH | 35,337 € |
| Cena bez DPH: | 13,864 € |
| Cena s DPH | 16,775 € |
| Cena bez DPH: | 16,858 € |
| Cena s DPH | 20,398 € |
| Cena bez DPH: | 34,454 € |
| Cena s DPH | 41,690 € |
| Cena bez DPH: | 20,386 € |
| Cena s DPH | 24,667 € |
| Cena bez DPH: | 23,421 € |
| Cena s DPH | 28,339 € |
| Cena bez DPH: | 18,007 € |
| Cena s DPH | 21,788 € |
| Cena bez DPH: | 26,456 € |
| Cena s DPH | 32,012 € |