







| Kód produktu: | UWSS010034 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 45,164 € |
| Cena bez DPH: | 37,326 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 480 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 37,326 € | 45,164 € | ||
| 10 + | 35,480 € | 42,931 € | ||
| 20 + | 33,593 € | 40,648 € | ||
| 50 + | 32,116 € | 38,861 € |
Dřevěná Křídová tabule s rámem 50 mm, hluboká 22 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou. Vhodné pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kancláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 71,862 € |
| Cena s DPH | 86,953 € |
| Cena bez DPH: | 91,879 € |
| Cena s DPH | 111,173 € |
| Cena bez DPH: | 95,078 € |
| Cena s DPH | 115,044 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 23,995 € |
| Cena s DPH | 29,034 € |
| Cena bez DPH: | 13,864 € |
| Cena s DPH | 16,775 € |
| Cena bez DPH: | 16,858 € |
| Cena s DPH | 20,398 € |
| Cena bez DPH: | 34,454 € |
| Cena s DPH | 41,690 € |
| Cena bez DPH: | 20,386 € |
| Cena s DPH | 24,667 € |
| Cena bez DPH: | 57,834 € |
| Cena s DPH | 69,979 € |
| Cena bez DPH: | 58,162 € |
| Cena s DPH | 70,377 € |
| Cena bez DPH: | 65,710 € |
| Cena s DPH | 79,509 € |
| Cena bez DPH: | 67,760 € |
| Cena s DPH | 81,990 € |
| Cena bez DPH: | 47,867 € |
| Cena s DPH | 57,919 € |
| Cena bez DPH: | 81,952 € |
| Cena s DPH | 99,162 € |
| Cena bez DPH: | 81,993 € |
| Cena s DPH | 99,212 € |
| Cena bez DPH: | 47,990 € |
| Cena s DPH | 58,068 € |
| Cena bez DPH: | 36,341 € |
| Cena s DPH | 43,973 € |
| Cena bez DPH: | 48,072 € |
| Cena s DPH | 58,167 € |