


| Kód produktu: | CHBBL56x150 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 887,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 560,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 151 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,3 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 480x1420 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1500 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 560,00 Kč | 1 887,60 Kč | ||
| 10 + | 1 482,00 Kč | 1 793,22 Kč | ||
| 20 + | 1 404,00 Kč | 1 698,84 Kč | ||
| 50 + | 1 342,00 Kč | 1 623,82 Kč |
Dřevěná Křídová tabule formátu 56x150cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 411,00 Kč |
| Cena s DPH | 497,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 840,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 016,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 497,00 Kč |
| Cena s DPH | 601,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 741,00 Kč |
| Cena s DPH | 896,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 458,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 608,00 Kč |
| Cena s DPH | 735,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 233,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 491,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 581,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 358,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 668,00 Kč |
| Cena s DPH | 808,28 Kč |