


| Kód produktu: | CHBBL56x120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 65,910 € |
| Cena bez DPH: | 54,471 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 480x1120 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 54,471 € | 65,910 € | ||
| 10 + | 51,723 € | 62,584 € | ||
| 20 + | 49,016 € | 59,309 € | ||
| 50 + | 46,842 € | 56,678 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 56x120cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 77,523 € |
| Cena s DPH | 93,802 € |
| Cena bez DPH: | 91,879 € |
| Cena s DPH | 111,173 € |
| Cena bez DPH: | 95,078 € |
| Cena s DPH | 115,044 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 46,349 € |
| Cena s DPH | 56,083 € |
| Cena bez DPH: | 89,212 € |
| Cena s DPH | 107,947 € |
| Cena bez DPH: | 30,107 € |
| Cena s DPH | 36,429 € |
| Cena bez DPH: | 13,864 € |
| Cena s DPH | 16,775 € |
| Cena bez DPH: | 16,858 € |
| Cena s DPH | 20,398 € |
| Cena bez DPH: | 34,454 € |
| Cena s DPH | 41,690 € |
| Cena bez DPH: | 20,386 € |
| Cena s DPH | 24,667 € |
| Cena bez DPH: | 163,946 € |
| Cena s DPH | 198,374 € |
| Cena bez DPH: | 90,402 € |
| Cena s DPH | 109,386 € |
| Cena bez DPH: | 30,148 € |
| Cena s DPH | 36,479 € |
| Cena bez DPH: | 56,932 € |
| Cena s DPH | 68,888 € |
| Cena bez DPH: | 34,906 € |
| Cena s DPH | 42,236 € |
| Cena bez DPH: | 42,125 € |
| Cena s DPH | 50,971 € |
| Cena bez DPH: | 324,692 € |
| Cena s DPH | 392,878 € |
| Cena bez DPH: | 30,845 € |
| Cena s DPH | 37,322 € |
| Cena bez DPH: | 79,696 € |
| Cena s DPH | 96,433 € |
| Cena bez DPH: | 13,413 € |
| Cena s DPH | 16,229 € |
| Cena bez DPH: | 4,061 € |
| Cena s DPH | 4,913 € |
| Cena bez DPH: | 153,486 € |
| Cena s DPH | 185,719 € |