


| Kód produktu: | CHBBL40x50 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 29,195 € |
| Cena bez DPH: | 24,128 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 83 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 320x420 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 500 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 24,128 € | 29,195 € | ||
| 10 + | 22,938 € | 27,755 € | ||
| 20 + | 21,707 € | 26,265 € | ||
| 50 + | 20,763 € | 25,124 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 40x50cm s rámem tloušťky 40x20mm z dubového dřeva barvy Černý lak.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 77,554 € |
| Cena s DPH | 93,841 € |
| Cena bez DPH: | 91,916 € |
| Cena s DPH | 111,219 € |
| Cena bez DPH: | 95,117 € |
| Cena s DPH | 115,092 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 89,249 € |
| Cena s DPH | 107,991 € |
| Cena bez DPH: | 30,119 € |
| Cena s DPH | 36,444 € |
| Cena bez DPH: | 13,870 € |
| Cena s DPH | 16,782 € |
| Cena bez DPH: | 16,865 € |
| Cena s DPH | 20,407 € |
| Cena bez DPH: | 34,469 € |
| Cena s DPH | 41,707 € |
| Cena bez DPH: | 20,394 € |
| Cena s DPH | 24,677 € |
| Cena bez DPH: | 35,330 € |
| Cena s DPH | 42,750 € |
| Cena bez DPH: | 204,021 € |
| Cena s DPH | 246,866 € |
| Cena bez DPH: | 4,185 € |
| Cena s DPH | 5,064 € |
| Cena bez DPH: | 30,406 € |
| Cena s DPH | 36,792 € |
| Cena bez DPH: | 258,104 € |
| Cena s DPH | 312,306 € |
| Cena bez DPH: | 35,002 € |
| Cena s DPH | 42,352 € |
| Cena bez DPH: | 6,689 € |
| Cena s DPH | 8,093 € |
| Cena bez DPH: | 324,826 € |
| Cena s DPH | 393,039 € |
| Cena bez DPH: | 164,013 € |
| Cena s DPH | 198,456 € |
| Cena bez DPH: | 45,671 € |
| Cena s DPH | 55,262 € |
| Cena bez DPH: | 184,448 € |
| Cena s DPH | 223,182 € |
| Cena bez DPH: | 150,390 € |
| Cena s DPH | 181,972 € |