







| Kód produktu: | UWFF010061 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 119,931 € |
| Cena bez DPH: | 99,116 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1150 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 99,116 € | 119,931 € | ||
| 10 + | 94,144 € | 113,915 € | ||
| 20 + | 89,213 € | 107,948 € | ||
| 50 + | 85,227 € | 103,125 € |
Dřevěná Křídová tabule v bezrámovém provedení hluboká jen 18 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou.
| Cena bez DPH: | 92,048 € |
| Cena s DPH | 111,379 € |
| Cena bez DPH: | 95,254 € |
| Cena s DPH | 115,257 € |
| Cena bez DPH: | 46,435 € |
| Cena s DPH | 56,187 € |
| Cena bez DPH: | 46,435 € |
| Cena s DPH | 56,187 € |
| Cena bez DPH: | 16,889 € |
| Cena s DPH | 20,436 € |
| Cena bez DPH: | 34,518 € |
| Cena s DPH | 41,767 € |
| Cena bez DPH: | 20,423 € |
| Cena s DPH | 24,712 € |
| Cena bez DPH: | 77,255 € |
| Cena s DPH | 93,479 € |
| Cena bez DPH: | 48,408 € |
| Cena s DPH | 58,573 € |
| Cena bez DPH: | 60,160 € |
| Cena s DPH | 72,794 € |
| Cena bez DPH: | 31,066 € |
| Cena s DPH | 37,590 € |