







| Kód produktu: | UWFF010049 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 72,689 € |
| Cena bez DPH: | 60,074 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,8 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 60,074 € | 72,689 € | ||
| 10 + | 57,078 € | 69,065 € | ||
| 20 + | 54,083 € | 65,440 € | ||
| 50 + | 51,662 € | 62,511 € |
Dřevěná Křídová tabule v bezrámovém provedení hluboká jen 18 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou.
| Cena bez DPH: | 91,916 € |
| Cena s DPH | 111,219 € |
| Cena bez DPH: | 95,117 € |
| Cena s DPH | 115,092 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 16,865 € |
| Cena s DPH | 20,407 € |
| Cena bez DPH: | 34,469 € |
| Cena s DPH | 41,707 € |
| Cena bez DPH: | 20,394 € |
| Cena s DPH | 24,677 € |
| Cena bez DPH: | 69,471 € |
| Cena s DPH | 84,060 € |
| Cena bez DPH: | 8,043 € |
| Cena s DPH | 9,732 € |
| Cena bez DPH: | 225,236 € |
| Cena s DPH | 272,535 € |
| Cena bez DPH: | 3,816 € |
| Cena s DPH | 4,618 € |
| Cena bez DPH: | 95,117 € |
| Cena s DPH | 115,092 € |
| Cena bez DPH: | 37,259 € |
| Cena s DPH | 45,083 € |
| Cena bez DPH: | 223,307 € |
| Cena s DPH | 270,202 € |
| Cena bez DPH: | 50,144 € |
| Cena s DPH | 60,674 € |
| Cena bez DPH: | 103,283 € |
| Cena s DPH | 124,972 € |
| Cena bez DPH: | 22,240 € |
| Cena s DPH | 26,911 € |
| Cena bez DPH: | 179,565 € |
| Cena s DPH | 217,274 € |
| Cena bez DPH: | 10,217 € |
| Cena s DPH | 12,363 € |