







| Kód produktu: | UWFF010034 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 37,552 € |
| Cena bez DPH: | 31,034 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,8 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 400 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 31,034 € | 37,552 € | ||
| 10 + | 29,475 € | 35,664 € | ||
| 20 + | 27,915 € | 33,777 € | ||
| 50 + | 26,683 € | 32,287 € |
Dřevěná Křídová tabule v bezrámovém provedení hluboká jen 18 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou.
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 95,156 € |
| Cena s DPH | 115,139 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 16,872 € |
| Cena s DPH | 20,415 € |
| Cena bez DPH: | 34,483 € |
| Cena s DPH | 41,724 € |
| Cena bez DPH: | 20,402 € |
| Cena s DPH | 24,687 € |
| Cena bez DPH: | 48,358 € |
| Cena s DPH | 58,513 € |
| Cena bez DPH: | 77,176 € |
| Cena s DPH | 93,383 € |
| Cena bez DPH: | 99,015 € |
| Cena s DPH | 119,808 € |
| Cena bez DPH: | 60,099 € |
| Cena s DPH | 72,719 € |