











| Kód produktu: | UAWSB00010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 246,967 € |
| Cena bez DPH: | 204,105 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Hmotnost Netto: | 15 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 785-1235 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 204,105 € | 246,967 € | ||
| 5 + | 193,924 € | 234,649 € | ||
| 10 + | 183,703 € | 222,280 € | ||
| 20 + | 175,534 € | 212,396 € |
Pracovní stanice na PC, tiskárnu, klávesnici s myší a monitor
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 64,737 € |
| Cena s DPH | 78,332 € |
| Cena bez DPH: | 27,545 € |
| Cena s DPH | 33,330 € |
| Cena bez DPH: | 86,864 € |
| Cena s DPH | 105,105 € |
| Cena bez DPH: | 363,752 € |
| Cena s DPH | 440,140 € |
| Cena bez DPH: | 184,524 € |
| Cena s DPH | 223,274 € |
| Cena bez DPH: | 135,878 € |
| Cena s DPH | 164,413 € |
| Cena bez DPH: | 40,805 € |
| Cena s DPH | 49,374 € |
| Cena bez DPH: | 714,163 € |
| Cena s DPH | 864,137 € |
| Cena bez DPH: | 74,425 € |
| Cena s DPH | 90,055 € |
| Cena bez DPH: | 84,811 € |
| Cena s DPH | 102,622 € |
| Cena bez DPH: | 71,264 € |
| Cena s DPH | 86,230 € |
| Cena bez DPH: | 12,931 € |
| Cena s DPH | 15,647 € |