











| Kód produktu: | UAWSB00010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Hmotnost Netto: | 15 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 785-1235 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 972,00 Kč | 6 016,12 Kč | ||
| 5 + | 4 724,00 Kč | 5 716,04 Kč | ||
| 10 + | 4 475,00 Kč | 5 414,75 Kč | ||
| 20 + | 4 276,00 Kč | 5 173,96 Kč |
Pracovní stanice na PC, tiskárnu, klávesnici s myší a monitor
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 164,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 408,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 631,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 603,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 668,00 Kč |
| Cena s DPH | 808,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 728,00 Kč |
| Cena s DPH | 880,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 923,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 956,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 113,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 346,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 932,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 387,72 Kč |