







| Kód produktu: | FCVAS |
| Dodavatel: | SCRITTO |
| Cena s DPH: | 5 401,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 464,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 13 kg |
| Rozměr prospektu: | 680x1000 mm |
| Výška: | 2200 mm |
| Šířka: | 706 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 464,00 Kč | 5 401,44 Kč | ||
| 5 + | 4 240,00 Kč | 5 130,40 Kč | ||
| 10 + | 4 017,00 Kč | 4 860,57 Kč | ||
| 20 + | 3 839,00 Kč | 4 645,19 Kč |
Flipchart SCRITTO Vario Star
Mobilní tabule Flipchart SCRITTO Vario Star s nastavitelnou výškou do 2,2 m. Bílá magnetická tabule se dvěma přídavnými rameny na uchycení dalších papírů. Základna je vyráběna z plastu. Ideální na použití v kancelářích, konferenčních halách či školách.
| Cena bez DPH: | 4 616,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 585,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 980,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 605,80 Kč |