







| Kód produktu: | FCVAR |
| Dodavatel: | SCRITTO |
| Cena s DPH: | 5 585,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 616,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 23 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 15 kg |
| Rozměr prospektu: | 680x1000 mm |
| Výška: | 2200 mm |
| Šířka: | 706 mm |
| Hloubka: | 630 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 616,00 Kč | 5 585,36 Kč | ||
| 5 + | 4 385,00 Kč | 5 305,85 Kč | ||
| 10 + | 4 155,00 Kč | 5 027,55 Kč | ||
| 20 + | 3 970,00 Kč | 4 803,70 Kč |
Flipchart SCRITTO Vario Round
Robustní Mobilní tabule Flipchart SCRITTO Vario Round s nastavitelnou výškou do 2,2 m. Bílá magnetická tabule se dvěma přídavnými rameny na uchycení dalších papírů. Základna je vyráběna z plastu. Ideální na použití v kancelářích, konferenčních halách či školách.
| Cena bez DPH: | 2 980,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 605,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 464,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 401,44 Kč |