





| Kód produktu: | UMSASP0SA5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,213 € |
| Cena bez DPH: | 9,267 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 132 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,27 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 147x209 mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Barva: | Silver |
| Výška: | 248 mm |
| Šířka: | 161 mm |
| Hloubka: | 63,5 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,267 € | 11,213 € | ||
| 24 + | 8,814 € | 10,665 € | ||
| 48 + | 8,526 € | 10,316 € | ||
| 144 + | 8,237 € | 9,967 € |
Menu stojánek se základnou na letáky formátu A5 na výšku - Silver
Moderní design stojánku s oddělitelnou základnou s vkládanou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu s tištěným barevným ohraničením.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
Dostupné ve třech velikostech A4, A5 a A6 ve třech barevných provedeních - Gold, Rose a Silver
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 3,707 € |
| Cena s DPH | 4,485 € |
| Cena bez DPH: | 9,843 € |
| Cena s DPH | 11,911 € |
| Cena bez DPH: | 14,951 € |
| Cena s DPH | 18,090 € |
| Cena bez DPH: | 22,652 € |
| Cena s DPH | 27,409 € |
| Cena bez DPH: | 3,995 € |
| Cena s DPH | 4,834 € |
| Cena bez DPH: | 10,214 € |
| Cena s DPH | 12,359 € |
| Cena bez DPH: | 9,226 € |
| Cena s DPH | 11,163 € |
| Cena bez DPH: | 3,171 € |
| Cena s DPH | 3,837 € |
| Cena bez DPH: | 10,214 € |
| Cena s DPH | 12,359 € |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,934 € |
| Cena bez DPH: | 16,104 € |
| Cena s DPH | 19,486 € |
| Cena bez DPH: | 6,096 € |
| Cena s DPH | 7,376 € |