




| Kód produktu: | 1709022060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 44,842 € |
| Cena bez DPH: | 37,060 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,641 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 320x180x23 mm |
| Specifikace: | Magnetický |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 270 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 37,060 € | 44,842 € | ||
| 5 + | 35,948 € | 43,497 € | ||
| 10 + | 34,836 € | 42,152 € | ||
| 20 + | 33,725 € | 40,807 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 2x A4 prospekty na šířku řady FLEXIPLUS - Černý
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 132,551 € |
| Cena s DPH | 160,387 € |
| Cena bez DPH: | 12,353 € |
| Cena s DPH | 14,947 € |
| Cena bez DPH: | 24,501 € |
| Cena s DPH | 29,646 € |
| Cena bez DPH: | 36,813 € |
| Cena s DPH | 44,544 € |
| Cena bez DPH: | 246,160 € |
| Cena s DPH | 297,854 € |
| Cena bez DPH: | 6,218 € |
| Cena s DPH | 7,524 € |
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 132,551 € |
| Cena s DPH | 160,387 € |
| Cena bez DPH: | 28,413 € |
| Cena s DPH | 34,379 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 20,630 € |
| Cena s DPH | 24,962 € |