




| Kód produktu: | 1709022060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 089,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 900,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,641 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 320x180x23 mm |
| Specifikace: | Magnetický |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 270 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 900,00 Kč | 1 089,00 Kč | ||
| 5 + | 873,00 Kč | 1 056,33 Kč | ||
| 10 + | 846,00 Kč | 1 023,66 Kč | ||
| 20 + | 819,00 Kč | 990,99 Kč |
DURABLE Nástěnný zásobník na 2x A4 prospekty na šířku řady FLEXIPLUS - Černý
| Cena bez DPH: | 595,00 Kč |
| Cena s DPH | 719,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 153,00 Kč |
| Cena s DPH | 185,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,00 Kč |
| Cena s DPH | 182,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 630,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 290,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,00 Kč |
| Cena s DPH | 820,38 Kč |