

| Kód produktu: | 174104 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 2 026,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 675,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,875 kg |
| Rozměr prospektu: | 100x38 mm |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 53 mm |
| Šířka: | 113 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,00 Kč |
| Cena s DPH | 163,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 308,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 740,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 105,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,00 Kč |
| Cena s DPH | 163,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,77 Kč |