

| Kód produktu: | 174104 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 83,132 € |
| Cena bez DPH: | 68,704 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,875 kg |
| Rozměr prospektu: | 100x38 mm |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 53 mm |
| Šířka: | 113 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 94,011 € |
| Cena s DPH | 113,754 € |
| Cena bez DPH: | 7,383 € |
| Cena s DPH | 8,934 € |
| Cena bez DPH: | 52,789 € |
| Cena s DPH | 63,875 € |
| Cena bez DPH: | 55,701 € |
| Cena s DPH | 67,399 € |
| Cena bez DPH: | 57,219 € |
| Cena s DPH | 69,235 € |
| Cena bez DPH: | 94,011 € |
| Cena s DPH | 113,754 € |
| Cena bez DPH: | 100,943 € |
| Cena s DPH | 122,142 € |
| Cena bez DPH: | 5,537 € |
| Cena s DPH | 6,700 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 90,197 € |
| Cena s DPH | 109,138 € |
| Cena bez DPH: | 57,219 € |
| Cena s DPH | 69,235 € |
| Cena bez DPH: | 10,459 € |
| Cena s DPH | 12,656 € |