



| Kód produktu: | CHBEBR60x80 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 42,884 € |
| Cena bez DPH: | 35,441 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 40 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 520x720 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 35,441 € | 42,884 € | ||
| 10 + | 33,676 € | 40,747 € | ||
| 20 + | 31,869 € | 38,561 € | ||
| 50 + | 30,472 € | 36,871 € |
| Cena bez DPH: | 77,618 € |
| Cena s DPH | 93,918 € |
| Cena bez DPH: | 91,992 € |
| Cena s DPH | 111,310 € |
| Cena bez DPH: | 95,195 € |
| Cena s DPH | 115,186 € |
| Cena bez DPH: | 46,407 € |
| Cena s DPH | 56,152 € |
| Cena bez DPH: | 46,407 € |
| Cena s DPH | 56,152 € |
| Cena bez DPH: | 91,992 € |
| Cena s DPH | 111,310 € |
| Cena bez DPH: | 89,322 € |
| Cena s DPH | 108,080 € |
| Cena bez DPH: | 30,144 € |
| Cena s DPH | 36,474 € |
| Cena bez DPH: | 13,881 € |
| Cena s DPH | 16,796 € |
| Cena bez DPH: | 16,879 € |
| Cena s DPH | 20,423 € |
| Cena bez DPH: | 34,497 € |
| Cena s DPH | 41,741 € |
| Cena bez DPH: | 20,411 € |
| Cena s DPH | 24,697 € |
| Cena bez DPH: | 25,298 € |
| Cena s DPH | 30,610 € |
| Cena bez DPH: | 43,162 € |
| Cena s DPH | 52,226 € |
| Cena bez DPH: | 25,298 € |
| Cena s DPH | 30,610 € |
| Cena bez DPH: | 35,441 € |
| Cena s DPH | 42,884 € |
| Cena bez DPH: | 43,162 € |
| Cena s DPH | 52,226 € |
| Cena bez DPH: | 25,298 € |
| Cena s DPH | 30,610 € |
| Cena bez DPH: | 35,441 € |
| Cena s DPH | 42,884 € |
| Cena bez DPH: | 43,162 € |
| Cena s DPH | 52,226 € |