





| Kód produktu: | ZPESA1BLTOP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 215,795 € |
| Cena bez DPH: | 178,343 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 166 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 14,12 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 600x853 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1210 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 790 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 178,343 € | 215,795 € | ||
| 5 + | 169,401 € | 204,975 € | ||
| 10 + | 160,500 € | 194,205 € | ||
| 20 + | 153,363 € | 185,570 € |
Kovové áčko Elegant s rámem na plakát A1 s TOP kartou na logo či jiné sdělení - Černé
Díky ochranné fóliové kapse s magnetickými páskami se výměna plakátu stává naprosto snadným procesem.
Otvor pro prst z vnitřní části stojanu umožňuje jednodužší otevření krytu plakátu.
Těžké ocelové nohy zajišťují pevnou stabilitu.
V nabídce tohoto produktu jsou varianty A1 a B2
| Cena bez DPH: | 153,486 € |
| Cena s DPH | 185,719 € |
| Cena bez DPH: | 161,198 € |
| Cena s DPH | 195,049 € |
| Cena bez DPH: | 117,227 € |
| Cena s DPH | 141,845 € |
| Cena bez DPH: | 163,946 € |
| Cena s DPH | 198,374 € |
| Cena bez DPH: | 139,089 € |
| Cena s DPH | 168,298 € |