





| Kód produktu: | ZPESA1BLTOP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 261,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 348,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 166 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 14,12 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 600x853 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1210 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 790 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 348,00 Kč | 5 261,08 Kč | ||
| 5 + | 4 130,00 Kč | 4 997,30 Kč | ||
| 10 + | 3 913,00 Kč | 4 734,73 Kč | ||
| 20 + | 3 739,00 Kč | 4 524,19 Kč |
Kovové áčko Elegant s rámem na plakát A1 s TOP kartou na logo či jiné sdělení - Černé
Díky ochranné fóliové kapse s magnetickými páskami se výměna plakátu stává naprosto snadným procesem.
Otvor pro prst z vnitřní části stojanu umožňuje jednodužší otevření krytu plakátu.
Těžké ocelové nohy zajišťují pevnou stabilitu.
V nabídce tohoto produktu jsou varianty A1 a B2
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 997,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 836,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 458,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 391,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 103,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 742,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 527,82 Kč |