








| Kód produktu: | SCS12xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6 901,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 704,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 10,37 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x922 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1004 mm |
| Šířka: | 961 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 704,00 Kč | 6 901,84 Kč | ||
| 5 + | 5 419,00 Kč | 6 556,99 Kč | ||
| 10 + | 5 134,00 Kč | 6 212,14 Kč | ||
| 20 + | 4 905,00 Kč | 5 935,05 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 12xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 3 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 220,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 072,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 927,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 708,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 486,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 358,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 083,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 730,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 947,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 565,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 117,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 403,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 747,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 913,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 154,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 662,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 271,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 942,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 769,82 Kč |