








| Kód produktu: | SCS12xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 284,260 € |
| Cena bez DPH: | 234,926 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 10,37 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x922 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1004 mm |
| Šířka: | 961 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 234,926 € | 284,260 € | ||
| 5 + | 223,188 € | 270,057 € | ||
| 10 + | 211,450 € | 255,854 € | ||
| 20 + | 202,018 € | 244,442 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 12xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 167,710 € |
| Cena s DPH | 202,929 € |
| Cena bez DPH: | 143,657 € |
| Cena s DPH | 173,825 € |
| Cena bez DPH: | 243,534 € |
| Cena s DPH | 294,676 € |
| Cena bez DPH: | 106,343 € |
| Cena s DPH | 128,675 € |
| Cena bez DPH: | 152,718 € |
| Cena s DPH | 184,789 € |
| Cena bez DPH: | 125,824 € |
| Cena s DPH | 152,247 € |
| Cena bez DPH: | 162,356 € |
| Cena s DPH | 196,451 € |
| Cena bez DPH: | 225,288 € |
| Cena s DPH | 272,599 € |
| Cena bez DPH: | 126,977 € |
| Cena s DPH | 153,642 € |
| Cena bez DPH: | 164,333 € |
| Cena s DPH | 198,843 € |
| Cena bez DPH: | 121,376 € |
| Cena s DPH | 146,864 € |
| Cena bez DPH: | 185,379 € |
| Cena s DPH | 224,308 € |