









| Kód produktu: | SCS6xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 230,740 € |
| Cena bez DPH: | 190,694 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6,75 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 190,694 € | 230,740 € | ||
| 5 + | 181,182 € | 219,230 € | ||
| 10 + | 171,629 € | 207,671 € | ||
| 20 + | 164,011 € | 198,453 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 6xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v černém barevném provedení. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 385,053 € |
| Cena s DPH | 465,914 € |
| Cena bez DPH: | 225,242 € |
| Cena s DPH | 272,543 € |
| Cena bez DPH: | 164,505 € |
| Cena s DPH | 199,051 € |
| Cena bez DPH: | 224,748 € |
| Cena s DPH | 271,945 € |
| Cena bez DPH: | 54,478 € |
| Cena s DPH | 65,918 € |
| Cena bez DPH: | 185,094 € |
| Cena s DPH | 223,963 € |
| Cena bez DPH: | 65,102 € |
| Cena s DPH | 78,773 € |
| Cena bez DPH: | 11,242 € |
| Cena s DPH | 13,602 € |
| Cena bez DPH: | 236,854 € |
| Cena s DPH | 286,593 € |
| Cena bez DPH: | 91,044 € |
| Cena s DPH | 110,163 € |
| Cena bez DPH: | 106,321 € |
| Cena s DPH | 128,648 € |
| Cena bez DPH: | 75,561 € |
| Cena s DPH | 91,429 € |