









| Kód produktu: | SCS6xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 603,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 631,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6,75 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 631,00 Kč | 5 603,51 Kč | ||
| 5 + | 4 400,00 Kč | 5 324,00 Kč | ||
| 10 + | 4 168,00 Kč | 5 043,28 Kč | ||
| 20 + | 3 983,00 Kč | 4 819,43 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 6xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v černém barevném provedení. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 923,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 956,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 853,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 032,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 576,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 906,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 073,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 298,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,00 Kč |
| Cena s DPH | 488,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 102,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 105,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 547,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 692,79 Kč |