









| Kód produktu: | SCSLR24xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 501,137 € |
| Cena bez DPH: | 414,163 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 103 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 28,36 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1755x922 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 948 mm |
| Šířka: | 1781 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Kapacita: | 24x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 414,163 € | 501,137 € | ||
| 5 + | 393,473 € | 476,102 € | ||
| 10 + | 372,742 € | 451,018 € | ||
| 20 + | 356,158 € | 430,951 € |
Interiérová uzamykatelná vitrína Slim s posuvnými skleněnými dveřmi a bezpečnostními rohy 24 x A4
Uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená 4 mm
bezpečnostním sklem ESG s posuvnými dvířky.
Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena zámkem pro uzamčení.
Tato vitrína splňuje normu požární bezpečnosti ověřenou certifikátem B1. Její použití je vhodné a bezpečné v jakémkoliv v interiéru.
Bezpečnostní rohy znamenají další stupeň ochrany. Zaoblené rohy z ABS plastu
zabraňují jakémukoli potenciálnímu poškození či zranění, které hrozí při
kontaktu se standardními ostrými rohy. Toto řešení je vhodné zejména pro školy a
úřady, kde je bezpečnost nejvyšší prioritou.
| Cena bez DPH: | 429,926 € |
| Cena s DPH | 520,211 € |
| Cena bez DPH: | 363,711 € |
| Cena s DPH | 440,090 € |
| Cena bez DPH: | 533,785 € |
| Cena s DPH | 645,880 € |
| Cena bez DPH: | 335,386 € |
| Cena s DPH | 405,817 € |
| Cena bez DPH: | 412,890 € |
| Cena s DPH | 499,597 € |
| Cena bez DPH: | 307,718 € |
| Cena s DPH | 372,338 € |
| Cena bez DPH: | 269,540 € |
| Cena s DPH | 326,144 € |
| Cena bez DPH: | 281,938 € |
| Cena s DPH | 341,145 € |
| Cena bez DPH: | 497,373 € |
| Cena s DPH | 601,821 € |
| Cena bez DPH: | 246,059 € |
| Cena s DPH | 297,732 € |
| Cena bez DPH: | 309,688 € |
| Cena s DPH | 374,722 € |
| Cena bez DPH: | 385,099 € |
| Cena s DPH | 465,969 € |