







| Kód produktu: | SCXS9xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 168,609 € |
| Cena bez DPH: | 139,347 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 900 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,7 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x923 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 963 mm |
| Šířka: | 711 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 139,347 € | 168,609 € | ||
| 5 + | 132,402 € | 160,206 € | ||
| 10 + | 125,416 € | 151,753 € | ||
| 20 + | 119,869 € | 145,041 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 9xA4
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 47,586 € |
| Cena s DPH | 57,579 € |
| Cena bez DPH: | 124,717 € |
| Cena s DPH | 150,908 € |
| Cena bez DPH: | 78,364 € |
| Cena s DPH | 94,821 € |
| Cena bez DPH: | 104,787 € |
| Cena s DPH | 126,793 € |
| Cena bez DPH: | 68,790 € |
| Cena s DPH | 83,236 € |
| Cena bez DPH: | 138,648 € |
| Cena s DPH | 167,764 € |
| Cena bez DPH: | 165,728 € |
| Cena s DPH | 200,531 € |
| Cena bez DPH: | 54,161 € |
| Cena s DPH | 65,534 € |
| Cena bez DPH: | 35,546 € |
| Cena s DPH | 43,010 € |
| Cena bez DPH: | 160,427 € |
| Cena s DPH | 194,117 € |
| Cena bez DPH: | 176,865 € |
| Cena s DPH | 214,006 € |
| Cena bez DPH: | 236,696 € |
| Cena s DPH | 286,402 € |