







| Kód produktu: | SCXS9xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 904,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 227,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,7 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x923 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 963 mm |
| Šířka: | 711 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 227,00 Kč | 3 904,67 Kč | ||
| 5 + | 3 066,00 Kč | 3 709,86 Kč | ||
| 10 + | 2 904,00 Kč | 3 513,84 Kč | ||
| 20 + | 2 775,00 Kč | 3 357,75 Kč |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 9xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 005,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 316,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 640,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 404,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 560,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 887,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 839,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 645,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 689,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 883,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 109,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 341,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,00 Kč |
| Cena s DPH | 183,92 Kč |