




| Kód produktu: | 1712001058 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 68,808 € |
| Cena bez DPH: | 56,866 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,505 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Charcoal |
| Výška: | 322 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 365 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 7 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 56,866 € |
| Cena s DPH | 68,808 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 75,890 € |
| Cena s DPH | 91,827 € |
| Cena bez DPH: | 76,220 € |
| Cena s DPH | 92,226 € |
| Cena bez DPH: | 88,491 € |
| Cena s DPH | 107,074 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 43,937 € |
| Cena s DPH | 53,163 € |
| Cena bez DPH: | 26,230 € |
| Cena s DPH | 31,739 € |
| Cena bez DPH: | 75,890 € |
| Cena s DPH | 91,827 € |
| Cena bez DPH: | 67,243 € |
| Cena s DPH | 81,364 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 56,866 € |
| Cena s DPH | 68,808 € |