



| Kód produktu: | KRA4G25LB |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,226 € |
| Cena bez DPH: | 9,278 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 184 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,45 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Dřevěný dekor |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,278 € | 11,226 € | ||
| 10 + | 8,785 € | 10,630 € | ||
| 20 + | 8,333 € | 10,083 € | ||
| 50 + | 7,964 € | 9,636 € |
Zaklapávací rám formátu A4 (210x297 mm) z 25 mm profilu s ostrým rohem s povrchovou úpravou imitaci dřeva.
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 1,396 € |
| Cena s DPH | 1,689 € |
| Cena bez DPH: | 9,852 € |
| Cena s DPH | 11,921 € |
| Cena bez DPH: | 22,250 € |
| Cena s DPH | 26,922 € |
| Cena bez DPH: | 44,417 € |
| Cena s DPH | 53,745 € |
| Cena bez DPH: | 45,320 € |
| Cena s DPH | 54,837 € |
| Cena bez DPH: | 25,205 € |
| Cena s DPH | 30,498 € |
| Cena bez DPH: | 28,859 € |
| Cena s DPH | 34,919 € |
| Cena bez DPH: | 6,568 € |
| Cena s DPH | 7,947 € |
| Cena bez DPH: | 15,969 € |
| Cena s DPH | 19,322 € |
| Cena bez DPH: | 20,977 € |
| Cena s DPH | 25,382 € |
| Cena bez DPH: | 16,872 € |
| Cena s DPH | 20,415 € |
| Cena bez DPH: | 17,734 € |
| Cena s DPH | 21,458 € |
| Cena bez DPH: | 34,278 € |
| Cena s DPH | 41,476 € |
| Cena bez DPH: | 30,747 € |
| Cena s DPH | 37,204 € |