









| Kód produktu: | UCN255W0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 25,382 € |
| Cena bez DPH: | 20,977 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Tm. Dřevěná |
| Výška: | 450 mm |
| Šířka: | 327 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,977 € | 25,382 € | ||
| 5 + | 20,115 € | 24,339 € | ||
| 10 + | 19,499 € | 23,594 € | ||
| 25 + | 18,883 € | 22,849 € |
Look effect zaklapávací rám na plakáty - efekt Dřeva
Zaklapávací rám s profilem 25 mm s ostrým rohem s povrchovou úpravou navozující
vizuální efekt dřeva
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí fólií. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Další z variant je možnost přiobjednání závěsných háčků pro snadné sundávání
rámu ze stěny, nebo také možno rám položit na stůl za pomocí "U" drátu (kód
produktu UYUP057000) a tím z nástěného rámu udělat opřený fotorámeček a to jak
na výšku tak i na šířku.
| Cena bez DPH: | 11,700 € |
| Cena s DPH | 14,156 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 2,135 € |
| Cena s DPH | 2,583 € |
| Cena bez DPH: | 11,002 € |
| Cena s DPH | 13,312 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 22,250 € |
| Cena s DPH | 26,922 € |
| Cena bez DPH: | 45,320 € |
| Cena s DPH | 54,837 € |
| Cena bez DPH: | 15,969 € |
| Cena s DPH | 19,322 € |
| Cena bez DPH: | 43,144 € |
| Cena s DPH | 52,205 € |
| Cena bez DPH: | 34,278 € |
| Cena s DPH | 41,476 € |
| Cena bez DPH: | 17,734 € |
| Cena s DPH | 21,458 € |
| Cena bez DPH: | 44,417 € |
| Cena s DPH | 53,745 € |
| Cena bez DPH: | 16,872 € |
| Cena s DPH | 20,415 € |
| Cena bez DPH: | 25,205 € |
| Cena s DPH | 30,498 € |
| Cena bez DPH: | 30,747 € |
| Cena s DPH | 37,204 € |
| Cena bez DPH: | 9,278 € |
| Cena s DPH | 11,226 € |
| Cena bez DPH: | 12,479 € |
| Cena s DPH | 15,100 € |